TheMooseBayLogo
Favorilerim

the moose bay blog
Filtreler

Cinsiyet

Ürün Tipi

Ürün Cinsi

Renk

Beden
XS (5)
S (5)
S/M (4)
M (5)
L (5)
L/XL (4)
XL (4)
STD (19)
53 (2)
62 (2)

Marka

Fiyat

Aksesuar (32)

Columbia
Mavi
Kırmızı
Ladin Yeşili
+
1.549,90 TL
Columbia
Mavi
Kırmızı
Ladin Yeşili
+
1.549,90 TL

Outdoor Aktivitelerde Kullanılabilecek Çocuk Aksesuarları

Çocuk aksesuarları arasında outdoor aktivitelerini ve yaz tatillerini daha keyifli ve zahmetsiz hâle getirebilecek seçenekler bulunur. Onların hava şartlarına ve doğa koşullarına uyum sağlamasına aracılık eden çocuk aksesuar modelleri, ürün seçenekleriyle birbirinden farklı gereksinimlere yanıt verir. Aynı zamanda şık ve renkli görünüme sahip olan çocuk aksesuarları tarz kombinlerin de tamamlayıcı bir ögesi olabilir. Sen de outdoor aksesuarlarla çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak ve stillerine şık bir dokunuş yapmak için zaman kaybetmeden kategorimizi keşfetmeye başlayabilirsin.

Kız ve Erkek Çocuk Aksesuar Modelleri Nelerdir?

Çocuklar için aksesuarlar arasında farklı özelliklere ve tasarımlara sahip ürünler bulunur. Eldivenden boneye kadar uzanan kız ve erkek çocuk aksesuar çeşitleri farklı hava şartlarına uygun üretilir. Böylelikle açık hava aktiviteleri için önemli hâle gelen aksesuarlar, çocuklarının üşümesini veya terlemesini engeller. Etkinliklerden aldıkları keyfin artmasına da yardımcı olur.

Çocuk aksesuarları doğanın renklerini ve figürlerini yansıtan tasarımlara sahiptir. Bu sayede çocukların doğaya daha hızlı adapte olmasına aracılık edebilir. Kız ve erkek çocukları için üretilen aksesuarlar gündelik yaşamda kullanılmaya da uygundur.

Kız ve Erkek Çocuk Bere, Atkı & Eldiven Modelleri

Erkek ve kız çocuk bere modelleri özellikle soğuk havalarda en çok kullanılan aksesuarların başında yer alır. Özel renk seçeneklerine sahip kız ve erkek çocuk bereleri çoğunlukla yünden üretilir. Bu sayede çocukların baş bölgesinin soğuktan etkili şekilde korunmasını sağlar. Çeneyi kapatan ve polar astarlı modellerse berenin hem sabit kalmasına hem yüz bölgesinin korunmasına yardımcı olur. Bere modelleri içinde şapkalar da yer alır. Şapkalar, çocukların sıcak havaların olumsuz etkisinden korunmasına aracılık eder.

Kombini tamamlamak ve vücudun diğer noktalarını da sıcak tutmak adına bere çeşitlerine erkek ve kız çocuk eldiven ve atkı modelleri eşlik eder. Böylece açık hava etkinliklerinde çocukların soğuktan etkilenmesinin önüne daha kolay şekilde geçilebilir. 

Kız ve Erkek Çocuk Yüzme Grubu Modelleri

Erkek ve kız çocukları için özel olarak tasarlanan yüzme grubu modelleri yüzmeyi öğrenme sürecini daha kolay hâle getirir. Ayrıca çocukların yüzmekten alacağı hazzın artmasına olanak tanır. Bu kapsamda çocukların için tercih edebileceğin deniz gözlüğü, burun tıkacı, bone, kulak tıkacı, el paleti gibi pek çok aksesuar bulunur. Buğu önleyici, UV korumalı gibi özelliklerle üretilen yüzme ürünleri ihtiyaca yönelik şekilde çeşitlenir. Örneğin burun tıkacı ürünleri, yumuşak pedlerle uzun süren yüzme seanslarında dahi rahatsız etmeden çocuğun burnuna tam olarak oturur. Bu gibi özelliklerle bezenen ürünler, çocuklara ekstra konfor sağlar.

Kız ve Erkek Çocuk Outdoor Aksesuar Modelleri Nelerdir?

Kız ve erkek çocuk outdoor aksesuar modelleri arasında açık hava aktivelerini daha keyifli ve güvenli hâle getirecek çeşitler bulunur. Bu opsiyonların ilk sırasında çocuk kafa fenerleri yer alır. Çocukların doğayı keşfetme sürecine yardımcı olan bu ürünler enerji tasarrufu, otomatik açılıp kapanma, parlamayı azaltan optikler, hızlı şarj, ultra hafif olma gibi özelliklere sahiptir. Kafa fenerleri ayrıca yanıp sönen işlevli beyaz, kırmızı ve mavi ışık opsiyonları da sunar.

Çocuk outdoor aksesuarları arasında bir diğer öne çıkan ürünse çocuk bandana modelleridir. Rüzgâr, toz gibi dış etmenlere karşı koruma kalkanı oluşturan bandanalar aynı zamanda UPF 50 güneş (UV) koruması da sağlar. Bu temel fonksiyonlarının yanı sıra nefes alabilirlik, hızlı kuruma, nem emicilik, koku önleme gibi ekstra özelliklere de sahiptir. Çoğunlukla geri dönüştürülmüş malzemeden imal edilen bandana modelleri çocukların kullanımına da son derece uygundur.

Kız ve Erkek Çocuk Aksesuar Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gerek kız gerek erkek çocuklar için aksesuar seçiminde bulunurken hassas davranmak gerekir. Böylelikle çocukların ihtiyacını en doğru şekilde karşılama fırsatı yakalanabilir. Çocukların için aksesuar satın alırken dikkat edebileceğin unsurları şöyle sıralayabiliriz:

  • Tercih edeceğin aksesuar hangi kategoriden olursa olsun dayanıklı, sağlıklı ve kaliteli materyallerden üretilmiş olmasına dikkat edebilirsin.
  • Aksesuarların doğa ve hava koşullarına uygun olması da önemlidir. Bu çerçevede rüzgâr ve su geçirmeyen, güneş koruma teknolojisiyle üretilen seçeneklere yönelebilirsin. 
  • Hafif yapıdaki aksesuarları tercih edebilir, çocuklarının outdoor etkinliklerde çabuk yorulmalarının önüne geçebilirsin.
  • Aksesuarlar, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kombinlere etkili bir dokunuş yapma fırsatı da verir. Sen de çocuklarının zevkine ve kıyafetlerine uygun seçimler yapabilirsin.
  • Atkı, bere ve eldiven satın alırken ısı yatılımı bulunan modelleri önceliklendirebilirsin.

Çocuk Aksesuarları Markaları ve Fiyatları The Moose Bay'de!

Çocuk aksesuar fiyatları birden fazla etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu farklılığa neden olan etkenlerin başında ürünün markası, materyali, üretim teknolojisi, özellikleri ve türü yer alır. Örneğin bir yüzme grubu ürünüyle çocuk bandana modelleri arasında fiyat farkı bulunabilir. Ayrıca UV koruması olan modeller, diğer seçeneklere kıyasla daha yüksek fiyatlardan satışa sunulabilir. Dilersen kategorimizdeki Columbia, Starling, Buff, Arena, Ledlenser gibi çocuklar için işlevsel ve kullanışlı aksesuarlar üreten markaları özellik ve fiyat açısından karşılaştırabilirsin. Böylelikle bütçen dâhilinde hareket edebilir, çocuklarına şık bir aksesuar satın alabilirsin.

Devamını oku

The Moose Bay

The Moose Bay’de, biz, açık hava maceralarında her türlü koşula hazırlıklı olmanı sağlayan dünyaca ünlü markalara ait ürünleri tek bir çatı altında birleştiriyoruz.
Hesap
Yeni Üyelik
Sosyal Medya
Ödeme Yöntemi
iyzico
3d secure
Bize Ulaşın

Hafta içi 8:30 - 17:00 arası tüm müşteri temsilcilerimiz hizmetinizde.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
0850 733 08 62

2023 ©THE MOOSE BAY
The Moose Bay bir
markasıdır.